TË FUNDIT:

  “Ta hangsha…”, gjoba virale për kosovarin që fyeu një police të Kosovës

  ScanerPressMay 21, 2022
  policia-trafik-1-scaled-1-600x360-1

   

  Një qytetar i Kosovës është dënuar pasi e kishte ofenduar një police të Kosovës.

  Kështu të paktën tregon një dënim që po qarkullon sot, e në të cilin tregohet se si Policia e Kosovës e ka dënuar një qytetar, i cili derisa po e tejkalonte veturën e policisë, e kishte fyer policen që gjendej brenda veturës zyrtare me fjalët “ta hangsha…”.

  Fyerja, siç tregohet në këtë raport, kishte ndodhur pasi vetura e policisë i kishte dhënë përparsi kalimi veturës ku gjendej personi i cili ka fyer policen.

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555