TË FUNDIT:

  E konfirmon vetë lokali “Ujvara”: Jemi mbyllur përkohësisht, derisa të dalin analizat e nxënësve

  ScanerPressMay 21, 2022
  0-264-1140x570

   

  Dje u raportua se janë helmuar rreth 20 nxënës që kishin ardhur për shëtitje nga Prishtina në Mitrovicë.

  Ata morrën trajtimin e duhur mjekësor në Spitalin e Mitrovicës, raporton Jepi zë.

  Lokali “Ujvara” te Liqeni Akumulues u mbyll mbrëmë nga Inspektorët, meqenëse ishte vendi ku nxënësit kishin ngrënë ushqim.

  Këtë e ka konfirmuar vetë lokali “Ujvara” sot përmes një postimi në Facebook.

  Postimi i plotë:

  NJOFTIM!

  Ju njoftojmë se sot jemi mbyllur përkohësisht, deri në  daljen e analizave të nxënësve,

  Shpresojmë se shumë shpejtë do ta tejkalojmë këtë situatë të krijuar!

  Me respekt Restaurant Ujvara !!


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555