TË FUNDIT:

  Gjermani: Një kosovar humb jetën në vendin e tij të punës

  ScanerPressMay 12, 20220
  0-144-624x375

  Një burrë nga Kosova ka vdekur në vendin e tij të punës në Gjermani.

  Lajmi u bë i ditur nga familjarët në rrjetet sociale.

  Varrimi i të ndjerit do të bëhet të shtunën në varrezat e fshatit Llukar të Prishtinës në ora 14:00.

  Nuk dihet shkaku se si ka ardhur deri te vdekja.

  Klankosova.tv ka kontaktuar me familjarët e të ndjerit por akoma nuk ka ndonjë informacion të ri lidhur me ngjarjen.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555