TË FUNDIT:

  Çfarë po ndodh në Beograd, s’kanë të ndalur alarmet për bomba, evakuime gjithandej

  ScanerPressMay 11, 20220
  0-133-750x375

  Orën e kaluar ka pasur një sërë raportimesh për bomba në Beograd në disa lokacione, ndërsa siç raporton “Nova.rs” nga burime jo zyrtar, për një bombë është raportuar edhe në konviktin studentor “Patris Lumumba”.

  Në këtë konvikt evakuimi i të gjithë studentëve dhe punonjësve është në proces.

  Në orët e kaluara është raportuar për bomba në tri qendra tregtare në Beograd – “TC Rajićeva”, “BIG Rakovica”, dhe  “TC Banjica”.

  Gjithashtu,  për bombë u raportua në kopshtin zoologjik të Beogradit.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555