TË FUNDIT:

  Nisin xhirimet, Treshi Përsheshi Junior së shpejti me projekt të ri

  ScanerPressApril 27, 20220
  t1-1392x1045

  Shkumbin Radogoshi, Artan Thaçi, e Bekim Krajkova, kanë nisur xhirimet e projektit të ri, të cilin do ta sjellin sërish bashkë si “Treshi Persheshi Junior”.

  Kjo është bërë e ditur nga një postim që u publikua në llogarinë e aktorit të ndjerë, Rasim Thaçi-Cima.

  “TRESHI PËRSHESHI JUNIORS

  Shuuumë shpejt pranë jush …”, shkruan në mbishkrimin e postimit, ku janë publikuar disa skena nga xhirimet e projektit.

  Megjithatë, datë e saktë se kur do të publikohet projekti i tyre më i ri nuk është dhënë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555