TË FUNDIT:

  Foto e rrallë e Sabri Fejzullahut me bashkëshorten dhe Ermalin

  ScanerPressApril 27, 20220
  sabri-fejzullahu-nera1516262233636-696x392-1

  Bashkëshortja e Sabri Fejzullahut, Nera, ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram. Kjo është një fotografi e rrallë ku shihen këngëtari Sabri Fejzullahu së bashku me bashkëshorten e tij Nera Fejzullahu dhe djalin, Ermal Fejzullahun.

  Ata shihen në praninë e njëri – tjetrin të përqafuar dhe të lumtur duke festuar ditëlindjen e Ermalit.

  Sabri Fejzullahu dhe Ermal Fejzullahu gjatë kësaj kohe kanë sjellë hite të cilat i kanë rezistuar kohës, shumica prej tyre edhe bashkëpunime këngëtarë të njohur të estradës shqiptare.

  Ata vazhdojnë të jenë aktivë në skenën muzikore.

  Sabri dhe Nera Fejzullahu janë prindër te tre fëmijëve.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555