TË FUNDIT:

  Çfarë pritet të ndodhë, a do ta fshijë tash modelja ruse tatuazhin me fytyrën e Don Xhonit?

  ScanerPressApril 5, 20220
  don-1

  Don Xhoni dhe modelja ruse, Ariana Lirey, nuk janë më bashkë pasi i kanë dhënë fund romancës.

  Por çka do të ndodhë tash me fytyrën e reperit në trupin e modeles?

  Kohë më parë ajo vendosi që ta përjetësonte fytyrën e të dashurit të saj në një pjesë të trupit, tatuazh ky i cili tash mund të mos ketë më kuptim.

  Për këtë art, reperi e pati falënderuar edhe publikisht modelen, tani ish të dashurën.

  Më poshtë mund ta shihni postimin.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555