TË FUNDIT:

  Sindi e Përputhen thotë se e adhuron Putinin: Politikani më i zgjuar që ka parë bota

  ScanerPressMarch 3, 2022
  19338205-B86C-4483-ADE9-4E7D607B2CCB

  Sindi, ish protagonistja e programit ‘Përputhen’ ka bërë një reagim befasues.

  Duke folur për Vladimir Putin në Instagram, ajo ka deklaruar se e adhuron për zgjuarsinë diktatorin rus.

  Më pas, e ndikuar nga reagimet e ashpra ajo ka tentuar ka korrigjojë pjesërisht deklaratën e saj duke u shprehur si në vijim.

  “Ju lutem mos keqinterpretoni fjalët që unë them. Unë nuk e përkrah Putinin për asgjë që ai po bën me Ukrainën apo çdolloj krimi që ka marrë pjesë. Unë them kam një adhurim për zgjuarsinë që ai ka sepse sipas opinionit tim ai është treguar shumë i zgjuar në situata të ndryshme që do më duhej 3 story t’i thoja se e kam ndjekur goxha (jam e apasionuar mbas politikës). Dikush më shkruajti po ti përkrah Kosovën si thua Putini i zgjuar…Ku ishte Ukraina ku Kosova u sulmua?! Përkrahu Serbinë dhe Rusinë me trupa kundër shqiptarëve të Kosovës. Akoma s’e njeh pavarësinë e Kosovës kështu që mos të hyjmë në tema të thella se dalim nga kodra në breg me muhabet”, shprehet Sindi.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555