TË FUNDIT:

  Luana na lë pa fjalë, shfaqet superseksi ne fotot e fundit

  ScanerPressMarch 3, 20220
  luana-vjollca-5435345345868-696x392-1

  Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura dhe të komentuara në vend.

  Ajo merr vëmdendje të madhe në çdo paraqitje të saj.

  Kësaj here në postimet e moderatores, ajo është shfaqur me shumë stil ku shihet me komplete të bardha, “Happy March”- Ka shkruar Luana përkrahë fotove.

  Si duket ky muaj për të nuk kishte si të fillonte më mirë se kaq. /Kosovarja/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555