TË FUNDIT:

  Gruaja e deputetit shqiptar pozon provokuese para pasqyres

  ScanerPressMarch 3, 20220
  daut-haradinaj-lola-haradinaj-4343545-696x392-1

  Lola Haradinaj është njëra ndër personazhet që komentohet mjaft shumë në shoë bizin shqiptar.

  Ajo merr vëmendje të madhe me paraqitjet e saja pasi që gjithmonë vjen e kuruar deri në detajin e fundit.

  Kjo ka ndodhur edhe së fundmi, Lola ka pozuar para pasqyres duke u dukkur tejet elegante.

  Me nje fustan të shkurtër Lola ka vënë në pah format e saja përfekte që ka. /Kosovarja/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555