TË FUNDIT:

  Festa Qoqaj shfaqet superseksi me fotot me gjoksin hapur!

  ScanerPressMarch 3, 20220
  festa

  Ka kohë që Festa Qoqaj nuk është dukur gjëkundi.

  Ajo, u bë pjesë e televizionit dhe prezantoj një program shoëbizi, ku edhe morri vëmemdjen e publikut.

  Blogerja, ndryshon shumë shpesh pamje dhe në fotot e fundit as që mund të njihet, e kjo për shkak të grimit më ndryshe.

  Festa Qoqaj është një nga bukuroshet me shumë ndjekës në Instagram, ku së fundi e ka bërë publike edhe lidhjen e saj të dashurisë. /Kosovarja/

   

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555