TË FUNDIT:

  Einxhel na lë pa fjalë, shfaqet super joshëse në foton e fundit

  ScanerPressMarch 3, 20220
  einxhel-shkira-090999999-696x392-1

  Einxhel Shkira po vazhdon të përcjelet në masë të madhe edhe pas mbarimit të Big Brother.

  Ajo fitoi zemrat e publikut me kokfortësinë e zgjuarsinë që ka treguar.

  Së fundmi ajo është aktive me fotot edhe jashtë shtëpisë së Big Brother.

  Veshur me këmishë ngjyrë portokalli e me flokët e kapura ajo duket me të vërtetë bukur./InfoKosova/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555