TË FUNDIT:

  Xhensila ‘tërbon’ fansat, shfaqet superseksi në bikini (FOTO)

  ScanerPressFebruary 27, 20220
  xhensila-myrtezaj-343434343433434-696x392-1

  Xhensila Myrtezaj në shumë raste kalon në lajm, duke goditur në forma të shumta tek ndjekësit.

  Ajo me trupin perfekt që ka, gjithmonë duket bukur dhe merr vëmendje të madhe.

  Në imazhin e fundit që ka postuar, ajo shihet në bikini në një vend perfekt.

  Si gjithmonë, bie në sy vet ajo me bukurinë që ka, për më shumë binduni.

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555