TË FUNDIT:

  Oriola Marashi riposton foto me veshje ushtrie: Nëse unë do të isha ukrainase

  ScanerPressFebruary 27, 2022
  a2

  Oriola Marashi nuk ka qëndruar indiferente në lidhje me situatën e luftës mes Rusisë dhe Ukrainës.

  Ajo ka ripostuar fotot ku shfaqet me veshje ushtrie dhe armë që kanë plumba me ngjyrë dhe përdorën për sportin Paintball.

  Në një foto të ripublikuar me tesha të ushtrisë ajo ka shkruar: “nëse do të isha ukrainase”.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555