TË FUNDIT:

  E dashura ruse e Don Xhonit i lutet Putinit që ta ndalë luftën në Ukrainë

  ScanerPressFebruary 27, 2022
  Screenshot_7-9

  Rusia ka filluar sulmet në Ukrainë, që nga orët e para të mëngjesit të djeshëm.

  Sulmet kanë vazhduar edhe sot. Ndaj këtyre sulmeve kanë qenë të shumta reagimet në rrjetet sociale, madje edhe prej vet popullit rus, disa prej të cilëve organizuan protestë kundër luftës.

  Një prej tyre është edhe Ariana Lirey, që është edhe partnerja e reperit kosovar, Don Xhon.

  “Jo luftë”, ka shkruar ajo në reagimin e saj si kërkesë lutjeje të cilën e përcolli me flamujt e dy shteteve Rusi-Ukrainë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555