TË FUNDIT:

   Bora Zemani na lë gojë hapur, shfaqet superseksi në fotot e vikendit

  ScanerPressFebruary 27, 2022
  bora-zemani-5656756666

  Vitet e fundit, Bora Zemani është shndërruar në një nga fytyrat më të njohura të ekrani për shkak të “Përputhen”.

  Ky shou televiziv i dha shumë prezantueses shqiptare, e cila u aktualizua jashtë mase edhe për shkak të jetës së tij private.

  Bora, komentohet shumë për pamjen e jashtme, të cilen edhe e retushon shumë.

  Bora Zemani i përpunon shumë forografitë dhe në këtë foto e ka përpunuar dhe prishur pjesën e barkut të saj. /Kosovarja/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555