TË FUNDIT:

  Arbenita Ismajli shfaqet e zjarrtë në fustan të bardhë

  ScanerPressFebruary 27, 20220
  arbenita-ismajli598985548789895658785565-696x392-1

  Arbenita Ismajli mbetët një emër që dallohet me linjat perfekte të trupit.

  Në shumë raste ajo kalon në lajm, duke pozuar në forma të ndryshme.

  Këtë herë, në fustan të bardhë Arbenita duket e zjarrtë dhe tejet bukur.

  Theksojmë, edhe pse është nënë e një vajze ajo duket në formë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555