TË FUNDIT:

  Oriola Marashi ‘çmend’ ndjeksit, publikon fotot superseksi nga Zvicra!

  ScanerPressFebruary 23, 2022
  oriola

  Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka marrë përsëri gjithë vëmendjen mediatike.

  Ajo ka postuar disa fotografi nga Zvicra ku duket në super formë.

  Oriola ka vënë në pah linjat superseksi, për të cilat komentohet shpesh.

  Padyshim se këto fotografi u komentuan dhe u pëlqyen mjaft shumë nga ndjekësit e saj./GazetaBlic/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555