TË FUNDIT:

  Nuk e kishim pritur, Sarah dhe Dj Pm do të martohen së shpejti

  ScanerPressFebruary 23, 2022
  dj-pm-sarah-berisha-3534563654

  Sara dhe Dj Pm janë çifti më simpatik që lidhjen e tyre e krijuan brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

  Duke qenë shumë aktiv në rrjetet sociale, ata kanë bërë me dije se lidhja e tyre po shkon shumë mirë dhe janë në kulmin e dashurisë.

  Çifti ishte mbrëmë në festën e organizuar nga Top Channel ku kanë folur për romancën e tyre.

  Të pyetur se kur do të martohen, përgjigja e Sarës mori gjithë vëmendjen, “Kismet pas 100 vitesh”, u përgjigj ajo.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555