TË FUNDIT:

  Kejvina Kthella shfaqet superseksi në fotot e fundit, duket përvëluese

  ScanerPressFebruary 23, 2022
  kejvina-600x360-1

  Kejvina Kthella është njëra ndër personazhet më të dashura e të komentuara në shoë bizin shqiptar.

  Ajo merr vëmendje të veçantë në çdo paraqitje të saj.

  Kejvina vjen gjithmonë e kuruar deri në detajet e fundit dhe duket shumë bukur.

  Kjo ka ndodhur edhe me fotot e saja të fundit, Kejvina duket si një kukulla barbi, fytyra e saj nuk ngjason me një fytër të njeriut, duket aq e bukur për të qenë e vertetë. /Kosovarja/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555