TË FUNDIT:

  E veshur në të brendshme, shoku i Sara Hoxhës i publikon videon provokuese

  ScanerPressFebruary 23, 2022
  sara-hoxha9859898-768x432-1

  Sara Hoxha ishte e pranishmë në festën e dedikur yjeve dhe të gjithë atyre që ishin pjesë e “Big Brother Vip”.

  Sara u shfaq e kuruar deri në detajin më të vogël dhe mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj.

  Një video e publikuar në rrjetet sociale, Sara shihet e veshur vetëm në të brendshme ku sipër kishte një xhaketë.

  Ndryshe, Sara Hoxha është një emër shumë i lakuar në mediet rozë për shkak të romancës me Ledri Vulën, nga e cila kanë edhe një vajzë./Blic/

  Shiko videon:


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555