TË FUNDIT:

  E papritur, Antonela tregon se ka një të dashur të ri, ja se kush është ‘fatlumi’

  ScanerPressFebruary 23, 2022
  antonela-berisha902233699858898985655-696x392-1

  Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip Albania”, Antonela Berisha, ka qenë tejet e komentuar për deklaratat e saj thumbuese drejtuar ish-banorëve të shtëpisë.

  Pas shumë përpjekjeve për të gjetur një të dashur, duket se kësaj radhe ka ‘goditur’ në shenjë.

  E ftuar në një emision, Berisha ka konfirmuar që është në një lidhje dashurie por që ende nuk është e pavendosur.

  “Po, jam në lidhje dashurie por që për momentin është e komplikuar dhe jam e pavendosur në këtë aspekt”, kishte thënë ajo./Indeksonline/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555