TË FUNDIT:

   Arta Nitaj provokon keq shqiptarët më videon e fundit superseksi

  ScanerPressFebruary 23, 2022
  arta-nitaj558886690330027-696x392-1

  Arta Nitaj është njëra ndër personazhet të shoë bizit shqiptar që komentohet më së shumti.

  Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj por jo vetëm.

  Arta vazhdimisht vjen provokuese dhe kjo ka bërë që bukuroshja të komentohet kudo.

  Së fundmi ajo që ka rënë në sy në profilin e Artën në Instagram është një video, ajo po duket shumë bukur e tejet elegante. /Kosovarja/

  https://www.instagram.com/artaanitaj/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ad7219b0-b555-4c0a-83ae-9f48ce4b28f0


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555