TË FUNDIT:

  Tërmet i fortë godet Shqipërinë, dridhjet dëgjohen edhe në Kosovë

  ScanerPressJanuary 14, 20220
  termett-1

  Një tërmet i fortë ka goditur Shqipërinë para pak minutash.

  Dridhjet me shkallë Rihteri 4.8 u dëgjuan edhe në Kosovë.

  EMSC shkruan se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.8 ballë të shkallës Rihter dhe epiqendra e saj ka qenë 12 km nga qyteti i Pukës, ndërsa thellësia e saj ka qenë 10 km.

  Lëkundjet janë ndjerë në disa qytete të vendit, përfshirë dhe Tiranën.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555