TË FUNDIT:

  “Për ty gjysh” – mbesa e Lecit bën veprimin më të bukur për gjyshin e saj pas vdekjes së tij

  ScanerPressJanuary 13, 20220
  ibrahim-krajkova-leci-lea6666258898989-696x392-1-696x375-1-600x360-1

  Lea Krajkova, mbesa e humoristit të ndjerë, Ibrahim Krajkova-Leci, ka bërë një tatuazh interesant.

  Ajo ka vendosur që ta bëjë tatuazh një foto, ku shihet duke u përqafuar me gjyshin e saj, Lecin.

  “Sot, e pergjithmone 🤍 Per ty gjysh…”, ka shkruar Lea.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555