TË FUNDIT:

  Fjolla Morina provokuese si asnjëherë më parë, tregon shumë nga trupi i saj

  ScanerPressJanuary 13, 2022
  fjolla-1

  Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

  Ajo shpesh publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku shpesh nuk mungojnë edhe imazhet me përmbajtje provokuese.

  Së fundmi, Fjolla ndau me ndjekësit e saj në InstaStory disa video nga dyqani i saj, ku shihet teksa provon fustane të ndryshme.

  Ndër të tjerash, ajo mund të shihet e veshur me një fustan shumë të hapur te pjesa e gjoksit, që thekson në masë të madhe dekoltenë e saj.

  Duke pozuar para kamerës, Morina është dukur tejet atraktive dhe provokuese në këto fotografi.

  Më pas, këngëtarja e hitit “Fb” është shfaqur duke pozuar edhe me një fustan rrjete, nga i cili po prapë në fokus ishin linjat e saj të trupit dhe gjoksi.

  Ajo tash e sa kohë përveç muzikës, është e angazhuar edhe në biznes si sipërmarrëse e një butiku në Prishtinë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555