TË FUNDIT:

  Dardi i “Its my love” tallet me policinë në TikTok: Më kanë zënë pritën…!

  ScanerPressJanuary 13, 2022
  Dardi

  I riu nga Drenica, Dardi, që ishte pjesë e emisionit të “Its my love”, është tallur me Policinë e Kosovës.

  Në një video të publikuar në “Tik-Tok”, ai shihet teksa  thërret forcat e rendit në telefon. Madje, Dardi pretendon se i kanë bërë një pritë në rrugë.

  “Mirëmbrëma. M’fal, qetu te komuna njëfarë Valmiri bosi po don problem. Thash t’ju thirri juve. Unë jam Dardi Kurti. Jam mysafir prej Ferizajt, mysafir në Klinë. Më ka dal në prit”, thotë ai.

  Ndërsa, polici ia kthen: “Ani rri qaty, edhe vijmë jau heqim pritën”.

  “Jam përball komunës i rrethuar. Jam i njofshëm, garant ma ka inatin dhe më ka dal në prit”, thotë Dardi.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555