TË FUNDIT:

  “Doja të vetëvritesha, të gjuhesha nga kati i tretë”, Arjola Demiri prek të gjithë me rrëfimin e jetës së saj

  ScanerPressJanuary 11, 20220
  -1200-630-6040f0c68ba15

  Arjola Demiri ka qenë banorja e cila ka realizuar linjën e jetës këtë javë në shtëpinë e Big Brother VIP.

  Klipi me rrëfimin e saj të jetës është dhënë edhe për banorët dhe publikun, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

  Gjatë këtij klipi Arjola Demiri tregon se bashkëshorti i saj e ka tradhtuar menjëherë pasi ajo solli në jetë vajzën e saj.

  “E kam falur 6 vite me radhë. Marrë vendimin të divorcohem dhe vendos të largohem nga shtëpia pa i treguar askujt asgjë. Kam ikur në Suedi për të kërkuar azil”, tha fillimisht Arjola.

  Ajo gjithashtu ka treguar se familja e saj e kanë mbështetur, e në veçanti të rriste fëmijët.

  “Ishte periudhë e vështirë, doja të vetëvritesha, të gjuhesha nga kati i tretë”, vazhdoi rrëfimin e saj Arjola, derisa nuk pushon së qari.

  “Mami e di që jeta ime i dedikohet vetëm fëmijëve dhe nuk do të martohem ndoshta kurrë”, thotë aktorja nga Tropoja./Reporteri.net/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555