TË FUNDIT:

  Beniada tregoi më shumë se ç’duhet gjatë vallëzimit me Ilirin në Big Brother VIP

  ScanerPressJanuary 11, 20220
  beniada-ilir-0980890809

  Banorët e Big Brother VIP janë tashmë ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

  Lojërat që zhvillojnë brenda shtëpisë përfshirë diskutimet dhe debatet, kanë bërë që ata të jenë të shumëpërfolur për çdo veprim aty brenda.

  Në natën e ndërrimit të viteve, teksa janë argëtuar me muzikë dhe valle, Ilir dhe Beniada kanë dhuruar një vallëzim mjaft të veçantë për publikun.

  Ata kanë kërcyer një koreografi nën drejtimin e Ilirit, si një balerin profesionist dhe me përvojë.

  Teksa kanë realizuar koreografinë, Beniada në disa momente e sipër duket të ketë qenë në siklet nga fustani i hapur.

  Përgjatë vallëzimit, ajo mund të shihet teksa kujdeset në maksimum që të ruajë gjoksin dhe pjesën e poshtme nga ekspozimi, gjë e cila bëhet e pamundur në disa momente.

  Koreografia në fjalë është pëlqyer dhe shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale. /Telegrafi/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555