TË FUNDIT:

  Arjola Demiri nuk ndalet, provokon edhe sonte me paraqitjen e saj në spektaklin e Big Brother VIP

  ScanerPressJanuary 11, 2022
  aa1

  Arjola Demiri është nga banoret e para që ka hyrë në shtëpinë e Big Brother.

  Në secilin spektakël banorët shkëlqëjnë me paraqitjen, kështu duke u kujdesur për veshjet, grimin e flokët nga njerëz profesionistë të fushës.

  Ajo që ka rënë në sy tash e disa javë gjatë spektakle, është paraqitje provokuese e Arjolës.

  Aktorja, pothuajse në çdo spektakël zgjedh të nxjerr në pah gjoksin, e njësoj ka bërë edhe sonte.

  Fotografitë e pamjes së Arjolës sonte mund ti shikoni më poshtë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555