TË FUNDIT:

  Reagon nëna e Beatrixës lidhur me parashutat dedikuar dyshes Donald-Bora

  ScanerPressJanuary 10, 2022
  Screenshot_5-6-600x360-1

  Ditën e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” janë ndezur gjakrat, pas ngjarjes së ndodhur në oborrin e shtëpisë.

  Ditën e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ka ndodhur një ngjarje e cila e mori gjithë vëmendjen e banorëve dhe mediave rozë.

  Në shtëpi u futen tre parashuta për aktorin, Donald Veshaj, e që njëra prej tyre kishte të shënuar datën e ditëlindjes së ish të dashurës së Donaldit, Bora Zemanit.

  Aktori diskutojë këtë çështje me partneren e tij Beatrix Ramosaj, e cila ka vendosur t’i përgjigjet duke i thënë:

  “Qetësohu se nuk ka asnjë gjë, për kokë të mamit. Unë të kam thënë është një gjë që e ke jetu edhe pjesë e jotja”

  Lidhur me këtë ngjarje ka reaguar edhe nëna e këngëtares kosovare, Beatrix Ramosajt, Antigona.

  Ajo ka postuar një video të Beatrix në llogarinë e saj në  “Instagram”, ku shkruhet “Shpirti bardhë Triksa”. Videoja është montuar nga një ‘fanpage’ dhe ndërthuret me fjalët:

  “-Gjithmonë falini armiqtë, asgjë s’i mërzit më shumë… Trixa dhe fansat e Trixës Ju dua”


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555