TË FUNDIT:

  Momenti kur gruaja e Kadri Veselit e pret atë në oborrin e shtëpisë

  ScanerPressJanuary 10, 20220
  0-134-750x375

  Ish-kryeparlamentari dhe ish-themeluesi i UÇK-së, Kadri Veseli, ka qëndruar për pak çastesh sot në shtëpinë e tij në Bair të Mitrovicës.

  Veseli u lirua përkohësisht nga Haga, pas vdekjes së nënës së tij, Ajshe Veselit.

  Ky është momenti kur bashkëshortja e Veselit, Violeta Veseli e priti atë në oborrin e shtëpisë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555