TË FUNDIT:

  Me shami në dorë, Rita Ora i vë “flakën” TikTok-ut duke kërcyer valle

  ScanerPressJanuary 10, 2022
  rita-ora-valle

  Rita Ora sapo ka filluar të shpërndajë video edhe në TikTok.

  Këngëtarja me famë botërore i tregoi edhe njëherë botës për origjinën e saj shqiptare.

  Ajo ndan shpeshherë foto dhe video në rrjete sociale dhe madje ka folur gjithmonë nëpër intervista për traditat dhe kulturën shqiptare.

  Së fundmi, ajo ka postuar një video në llogarinë e saj në TikTok ku është shfaqur duke kërcyer valle popullore shqiptare.

  “Duhet ta bëja. Të preferuarat e mia që i ndjek në TikTok “miantwins” më inspiruan”, shkruan ajo duke e shoqëruar dhe me emojin e flamurit shqiptar.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555