TË FUNDIT:

  Buzhala tallet me qeverinë Kurti: Nuk mundemi na për një dimën me e pastru boren që këta nuk e kanë pastru qe 20 vjet

  ScanerPressJanuary 10, 20220
  0-135-750x375

  Gazetari Berat Buzhala është tallur me Qeverinë Kurti pas reagimit jo efikas të Qeverisë Kurti për largimin e borës nga rrugët e Kosovës.

  Ai ka shkruar se “Reagimi i qeverise per rruget e bllokume prej bores: – Nuk mundemi na per nje dimen me e pastru boren qe keta nuk e kane pastru qe 20 vjet“.

  Postimi i plotë:

  Reagimi i qeverise per rruget e bllokume prej bores:

  – Nuk mundemi na per nje dimen me e pastru boren qe keta nuk e kane pastru qe 20 vjet.

  🤣


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555