TË FUNDIT:

  Zyrtari i EULEX’it e parkon veturën mbi trotuar, thotë se këtë e bën vetëm në Kosovë

  ScanerPressOctober 23, 2021
  0-259-750x375

  Një zyrtar i EULEX-it ka parkuar veturën e tij zyrtare mbi hapësirën e gjelbër pranë trotuarit Prishtinë.

  Ai është incizuar nga një qytetar i cili e ka pyetur nëse e parkon veturën njëjtë edhe në vendin ku jeton, e përgjigja e punonjësit të EULEX-it ka qenë se kështu e parkon në Kosovë.

  Pas këtij bashkëbisedimi zyrtari futet në veturë dhe largohet.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555