TË FUNDIT:

  Skenë e tmerrshme: Mësuesi rrah nxënësin, e ngre në ajër dhe e godet shuplaka

  ScanerPressOctober 23, 2021
  Screenshot_4-13

  Në rrjetet sociale është shfaqur një video shqetësuese e një mësuesi që dhunon një fëmijë.

  Sipas njoftimit, ngjarja ka ndodhur në një shkollë të Shkupit, shkruan kurir.mk, transmeton Reporteri.net.

  Bëhet fjalë për shkollën “Panajot Ginovski” në kryeqytetin maqedon.

  Shikoni videon:


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555