TË FUNDIT:

  Ndodhë çudia në Istog, një person e gjuan me kallash baxhanakun e tij!

  ScanerPressOctober 23, 2021
  0-258-1140x570

  Një fjalë e urtë popullore thotë se baxhanaku duhet sikur vëllau!

  Por, kjo teori ka rënë poshtë në Istog.

  Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se dje në fshatin Stupe ka patur tentim vrasje.

  Një person ka gjuajtur me kallashnikov në drejtim të një personi tjetër. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se sulmuesi ka shkrepur plumba në drejtim të baxhanakut të tij.

  Për fat të mirë, asnjë nga plumbat nuk ka qëlluar cakun.

  Sipas policisë, i dyshuari është arrestuar dhe në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë dhe arma AK-47 me pesëmbëdhjetë fishekë. I dyshuari është dërguar në mbajtje./Indeksonline/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555