TË FUNDIT:

  Loredana pozon pa pikë grimi në fytyrë

  ScanerPressJuly 2, 2021
  1

  Reperja ndanë postime të shumta për ndjekësit e saj dhe fansat.

  Loredana Zefi, shihet e angazhuar me projekte muzikore derisa publikon momente gjatë xhirimeve, shkruan lajmi.net.

  Megjithatë, rep-artistja nuk heziton të publikojë foto dhe video se si e kalon ditën.

  Ndërkohë, së fundmi ka postuar një imazh pa makijazh e cila ka kohë që nuk ka ndarë në rrjete sociale një të tillë dhe kjo vjen natyrshëm pasi duke qenë e angazhuar me videoklipe është e pamundur ta shohim pa grim.

  Sidoqoftë, Lori po duket shumë bukur edhe pa të, teksa ka zbuluar shenjat në fytyrë të cilat i venë në dukje bukurinë natyrale.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555