TË FUNDIT:

  As nuk i përshëndeti, ky është reagimi i ftohët i Ibrahimoviçit karshi tifozëve kosovarë!

  ScanerPressMarch 27, 2021
  1

  Zlatan Ibrahimoviç para pak minutave mbajti seancën e parë stërvitore me shokët e tij të skuadrës së Suedisë në ‘Fadil Vokrri’ .

  Suedia nesër do të luaj ndeshjen ndaj Kosovës në Prishtinë, për fazën para-kualifikuese në Kupën e Botës ‘Katari 2022’, shkruan IndeksOnline

  Me të dal nga stadiumi, shumë tifozë kosovarë ishin mbledhur për ta përshëndetur yllin e AC Milan, Zlatan Ibrahimoviç.

  Mes shumë thirrjeve ‘Ibra, Ibra’ – lojtari suedez që e quan vetën edhe ‘ZOT’, pritoi t’i përshëndeste tifozët kosovarë.

  Një reagim tejet i ftohur dhe negativ nga një lojtar si Zlatan Ibrahimoviç./IndeksOnline/

  Lojtës Videosh


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555