TË FUNDIT:

  Melisa i “shfryhet” keq Sindit, ndërsa zbulon çfarë është Fatjoni për të

  ScanerPressDecember 16, 2020
  1

  Melisa, protagonistja bukuroshe e emisionit “Për’puthen” tërhoqi pas vetes të gjithë vëmendjen e publikut që në momentet e para të ardhjes së saj në program.

  Pas disa takimeve të bukura e plot emocion, veçanërisht me Fatjonin, takim i cili ngjalli dhe shumë debate në studio, të gjithë jemi kuriozë të shohim sesi kjo kimi e dukshme do të vazhdojë mes tyre.

  Në emisionin “Shiko Kush LUAN” çifti shkëmbeu dhe puthjet e para me njëri-tjetrin, ndërsa e ftuar së fundmi në “After Party”-n e Luana Vjollcës, Melisa ka përkufizuar se çfarë është Fationi për të.

  Përgjigjja është padyshim ajo që i gjithë publiku mezi priste ta dëgjonte: “Fatjoni për mua është një pëlqim.”

  Ndërkohë se ajo çka vendosi t’i thoshte Sindit është: “Mund të zhdukesh!”, por për më shumë ndiqni intervistën e saj në “After Party”.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555