TË FUNDIT:

  Gecaj: Veç LDK-ja është parti e mirë

  ScanerPressDecember 16, 2020
  1

  Sipas këshilltarit të Ministrit të Punëve të Brendshme, Agim Veliut, Bajram Gecaj, vetëm Lidhja Demokratike e Kosovës është parti e mirë.

  Gecaj në Facebook thotë se partitë tjera i sheh vetëm si parti që në sistemin elektoral iu imponohen si partnerë potencial.

  Ai tutje, thotë se ka disa individë që “këmbë e krye” kanë hyrë në agjendën e një partie rivale.

  “Personalisht, vetëm LDK-në e shoh parti të mirë. Tjerat, pa dallim, i shoh si parti që, në sistemin tonë elektoral, na imponohen si partnerë potencial. Në anën tjetër, disa individë, të cilët “këmbë e krye” kanë hyrë në axhendë të një partie rivale, akuzojnë tjerët për të njëjtën. Dikush në këtë mes definitivisht e ka “mizën pas veshi”, ka thënë ai.

  https://www.facebook.com/bajram.gecaj.1/posts/757299418495466


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555