TË FUNDIT:

  Oh jetë, oh jetë: Arbër Zeneli vjen me golin më të bukur të javës, shënon direkt nga korneri

  ScanerPressDecember 13, 2020
  1

  Arbër Zeneli ka shënuar gol për Reims në ndeshjen kundër Brestit e cila po zhvillohet në kuadër të javës së 14-të në Ligue 1.

  Ylli i Kombëtares së Kosovës ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 65-të ku shënoi një gol të bukur, shkruan Reporteri.net

  Zeneli shënoi direkt nga rivënia këndore dhe me gjasë ky do të jetë njëri nga golat më të bukur të kësaj jave në futbollin evropian.

  Në videon e mëposhtme mund ta shihni golin e bukur të Zenelit. /Reporteri.net/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555