TË FUNDIT:

  I shpejt si Ferrari, Lirim Kastrati shënon golin e tij të parë në Europa Ligë me Dinamo Zagrebin

  ScanerPressDecember 11, 2020
  1

  Lirim Kastrati ka shënuar gol për Dinamo Zagrebin në ndeshjen kundër CSKA Moskës që është e vlefshme për Europa Ligë

  Dinamo e Zagrebit është duke fituar 3-1 kundër CSKA Moskës, shkruan Reporteri.net

  Ylli i Kombëtares së Kosovës realizoi golin e tretë për skuadrën kroate në minutën e 75-të.

  Kastrati shënoi për mrekulli pas një asisti të bërë nga ana e Majer.

  Ky ishte goli i parë i Lirimit në Europa Ligë me fanellën e Dinamo Zagrebit.

  Ndryshe, Dinamo e ka siguruar kalimin tutje si lider i Grupit K. /Reporteri.net/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555