TË FUNDIT:

  Orët me stil nga Toronto Theorema

  ScanerPressSeptember 8, 2020
  1

  Stili Toronto Theorema është perfekt për një mashkull të ri që është i apasionuar pas klasikes së pastër dhe me një afeksion të veçantë për modën bashkëkohore.

  Rripit të përpunuar në perfeksion i shtohen dhe detaje të tjera mashkullore, për një pamje që tërheq vëmendjen dhe që mund të vishet në çdo rast.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555