TË FUNDIT:

  Tayna provokuese në fotot e fundit

  ScanerPressJune 21, 2020
  300px-Tayna

  Edhe pse moti nuk është aq i favorshëm për të bërë plazh, Tayna nuk po e çan kokën fort për këtë.

  Ajo  është duke shijuar kohën e lirë në bregdetin shqiptar prej nga ka publikuar edhe foto në Instagram.

  Ajo tregon edhe një herë linjat perfekte trupore, shkruan Reporteri.net..

  Tyana brenda një kohe të shkurtër pritet ta publikojë këngën e saj të re që e ka punuar në Zvicër.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555