TË FUNDIT:

  Mërgimtari nga Zvicra bën pullë postare me fytyrën e Albin Kurtit

  ScanerPressMay 9, 20200
  albin111

  Një mërgimtar në Zvicër ka publikuar një pullë postare me portretin e Albin Kurtit, kryeministrit në detyrë të Kosovës.

  Në fotografitë që janë shpërndarë në rrjetet sociale, ajo  në shikim të parë duket si si pullë origjinale e shtetit të Zvicrës, megjithatë pulla të tilla postare mund të bësh në internet duke vendosur fotografinë që dëshiron, shkruan reporteri.

  Albin Kurti njihet për përkrahjen e madhe që e ka në diasporë, shumica prej të cilëve edhe e votuan në zgjedhjet e fundit.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555