TË FUNDIT:

  Zëdhënësi i Qeverisë flet për takimin Kurti- Kosnett

  ScanerPressApril 28, 2020
  90769651_2593172387589047_5701467479398678528_n-1600x900-1-600x360

  Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett është parë sot duke dalë nga ndërtesa e Qeverisë. Aty ai është takuar me kryeministrin në detyrë, Albin Kurti

  Lajmin se ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ka pasur një takim sot me kryeministrin në detyrë, Albin Kurti e ka konfirmuar Qeveria.

  Zëdhënësi i Qeverisë, Përparim Kryeziu i cili ka thënë se ky është një takim në kuadër të takimeve të rregullta.

  “Ka qenë një takim i rregullt i pune, në kuadër të takimeve të çdojavshme”, ka thënë Kryeziu për EkonomiaOnline.

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555