TË FUNDIT:

  Rasim Demiri arrestohet per shkakë të mbajtjes të kallashnikovit pa leje

  ScanerPressMarch 30, 2020
  0CC62B11-6E32-443C-A4F9-5E436DCDF75F

  Sipas burimeve të brenda policisë, dyshohet se deputeti Rasim Demiri është arrestuar për shkak se i njejti ka dalë në gjueti me armën e tij pa leje të tipit kallashnikov.

  Rasim Demiri është kryetar i koalicionit VAKAT,deputet i kuvendit të Kosovës dhe ish ministër në qeverinë e kryeministrit Haradinaj.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555