TË FUNDIT:

  Kaq euro kushton vetëm një çantë e Arta Nitajt

  ScanerPressMarch 29, 2020
  IMG_0366-600x360

  Emri i aktores Arta Nitaj së fundmi është lakuar në mediat rozë më shumë se kurrë më parë,

  Vizitat e shpeshta në Dubai, disa biseda private në Instagram e një foto lakuriq, ishin vetëm disa nga arsyet.

  Lidhur me këto të fundit aktorja ka thënë se dikush i ka bërë montazh dhe këtë e dëshmoi duke improvizuar një bisedë me Beyonce.

  Megjithatë edhe jeta e shtrenjtë e Artës komentohet mjaft shumë.

  Së fundmi është publikuar çmimi i një çante të vogël të saj e cila kushton 1,390 euro duke mos lënë anash edhe rrobat e syzet të cilat kapin po ashtu shifra të shtrenjta.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555