TË FUNDIT:

  Burri nga Deçani gjen predhën tek dera e shtëpisë

  ScanerPressMarch 29, 2020
  16_03_2018_1910452_decani-600x360

  Një burrë nga Deçani ka njoftuar policinë se në derën e shtëpisë i ka rënë një predhë, e cila ka depërtuar në korridor

  Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në fshatin Baballoq të Deçanit, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

  “Ankuesi mashkull ka njoftuar se në derën e hyrjes së shtëpisë i ka rënë një predhë duke depërtuar brenda në korridor. Predha e kishte dëmtuar një hekur për hekurosje”, thekesion policia.

  Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar predha, ndwrkaq nuk raportohet për të lënduar.

  Policia bën të ditur se rasti është nën hetime./Express/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555